terapia kręgosłupa

Terapia kręgosłupa

Blisko 10 lat badań i rozwoju zajęło stworzenie tego efektywnego oraz łatwego w użyciu urządzenia terapeutycznego. Nubax® Trio stał się jednym z najbezpieczniejszych i najlepszych na świecie sposobów na domowe rozciągnięcie kręgosłupa skierowanym do bardzo szerokiej grupy odbiorców. Powodem tego faktu jest unikalna łatwość i poręczność urządzenia przynosząca użytkownikom ulgę od bólu pleców oraz uczucie korzystnego odmłodzenia ciała na skutek regularnej i właściwie stosowanej trakcji.

Próby kliniczne przeprowadzone na Uniwersytecie Zachodniej Australii pokazały, że użytkownicy osiągali trwale lepsze wyniki od tych, których terapia kręgosłupa polegała wyłącznie na popularnych formach manipulacji, masażu lub innych ćwiczeniach na bóle pleców. Stąd również powszechne na świecie zastosowanie przez placówki rehabilitacyjne i opieki zdrowotnej do leczenia szerokiego zakresu chronicznych problemów z kręgosłupem.

LECZENIE

Terapia kręgosłupa w postaci trakcji daje natychmiastową i przynajmniej chwilową ulgę od bólu w prawie 70% przypadków dla dolegliwości w odcinku lędźwiowym. Uwolnienie krążków międzykręgowych od kompresji stymuluje procesy regeneracyjne wewnątrz kręgosłupa dając również swobodę poruszania się i zwiększając zakres ruchomości.

CZAS

Rehabilitacja poprzez tradycyjne wyciągi trakcyjne wymaga częstych wizyt w placówkach zdrowia wyposażonych w drogi sprzęt i profesjonalną opiekę. Kluczowym czynnikiem decydującym o pomyślnym wyleczeniu jest regularne stosowanie terapii. Same koszty i czas związane z dojazdami niejednokrotnie w przeliczeniu pokrywają się z kosztem zakupu urządzenia Nubax® Trio.

MIEJSCE

Każde wyjście z domu i dojazd na rehabilitację dla osoby z dolegliwościami kręgosłupa stanowi często spory kłopot. Trzeba się również zmotywować do takiej aktywności. Urządzenie Nubax® Trio zawsze możemy mieć pod ręką, a terapia kręgosłupa staje się komfortowa w dowolnej porze dnia i nocy. Dodatkowa możliwość korzystania z jednego urządzenia przez całą rodzinę przesądza o walorach ekonomicznych tej finansowo rozsądnej propozycji.

Nubax® Trio jest funkcjonalnym urządzeniem terapeutycznym. Zastosowanie trakcji może być skuteczne w:

  • Zdrowiu zawodowym,
  • Sporcie,
  • Terapii i leczeniu,
  • Rozgrzewce przedtreningowej (zapobieganie kontuzjom),
  • Ćwiczeniach,
  • Rozluźnieniu.

Nubax® Trio pomaga:

  • Poczuć ulgę od bólu w odcinku lędźwiowym kręgosłupa,
  • Zachować zdrowie pleców przy wykonywanej aktywności fizycznej,
  • Utrzymać ruchomość kręgosłupa i zmniejszyć napięcie lub przykurcz mięśni grzbietu,
  • Aktywizować do zdrowego trybu życia.